Отборът на Спартак води на Фратрия с 1:0 през първото полувреме на

...

Първо полувреме: Фратрия - Спартак 0:1

Отборът на Спартак води на Фратрия с 1:0 през първото полувреме на мача от втория кръг в шампионата за Купата на България на стадион " Спартак ". Припомняме, че по правилник хазаин на дуела се водят дилетантите, само че след съглашение сред двата клуба срещата се играе в дома на соколите ".

Очаквано, треньорът на Спартак Васил Петров пусна като титуляри няколко играчи, които влизат най-вече като запаси или играят по-рядко в шампионата на втория ешелон, като един от тях - вратарят Никола Виденов, прави формален дебют за отбора.

След като изтърваха две положения, " соколите " откриха резултата в 23-тата минута. След прелестен пас на Айвън Ангелов централният нападател Ахмед Ахмедов се разписа с глава - 1:0 за Спартак.

Съставът: 89. Никола Виденов, 81. Атанас Зехиров, 44. Ангел Грънчов, 3. Преслав Петров, 2. Велислав Боев, 13. Георги Иванов, 78. Айвън Ангелов, 18. Хидайет Хюсеин, 9. Мехмед Сабри, 29. Ахмед Ахмедов, 75. Йохан Н’Зи

Резерви: 67. Денислав Жеков, 6. Александър Цветков, 77. Любослав Маринов, 5. Йоан Бауренски, 10. Румен Руменов, 45. Даниел Начев, 14. Ивей Ромееш, 7. Евгений Илиев, 11. Виктор Митев

Съдия: Кристиян Тодоров, асистенти: Красимир Атанасов, Мирослав Симеонов, четвърти арбитър: Тодор Киров (всички от Варна)

БФС пратеник: Николай Иванов (Варна)

Съдийски наблюдаващ: Съдийски длъжностен от София
Източник: petel.bg